Wikingowie sezon 5 Online
Wikingowie sezon 5 Online

Wikingowie sezon 5 Online

Wikingowie sezon 5 Online to serial, który ma ogromną ilość fanów na całym świecie, każdy sezon ma bardzo wysoki poziom, co  prowadzi do zdobywania coraz to większej ilości fanów na całym świecie. Więc nikogo nie dziwi, że sponsorzy Wikingngów postanowili kontynuować przygody wikingów i nakręcili kolejne dwa sezony: 5 i 6. Co więcej, podobnie jak czwarty sezon dwa kolejne sezony  będą składać się z 20 odcinków, które zobaczymy w dwóch turach. Oznacza to, że przed nami jeszcze cztery niesamowite premiery, a pierwszą z nich możecie zobaczyć w naszym serwisie filmy-cda.com.pl!

Oglądaj Wikingowie sezon 5 odcinek 1

Wikingowie sezon 5 online

Wikingowie sezon 5 Online  zaczyna się od objęcia dowództwa nad Wielką Armią Pogan przez Ivara, podczas gdy Lagertha panuje jako królowa Kattegat. Zamordowanie przez Ivara jego brata Sigurda skutkuje całą serią krwawych bitew, a synowie Ragnara rozważają kolejne posunięcia po pomszczeniu ojca.

W głównych rolach występują Alexander Ludwig, Alex Høgh Andersen, Haralda Finehaira, Katheryn Winnick, Jordan Patrick Smith. Nowym nabytkiem będzie Jonathan Rhys Meyers.

Wikingowie sezon 5 Online to jeden z nielicznych seriali, którego poziom utrzymuje się z sezonu na sezon. Nic dziwnego, że mnóstwo fanów czeka na kolejne przygody Lagerthy, synów Ragnara i Flokiego. Zobacz zwiastun nowego sezonu i sprawdź, kto pojawi się w obsadzie. 

Wikingowie sezon 5: zwiastun

1 Comment
  • by FanViking Posted 23 listopada 2017 12:15

    Dzieki za wstawkę 🙂 Odcinek kozacki, czekam na kolejne odcinki.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *