Thor Ragnarok online (2017) cały film
Thor Ragnarok online (2017) cały film

Thor Ragnarok online (2017) cały film Lektor PL

11 października w Los Angeles odbyła się wieczysta premiera filmu Thor Ragnarok online dla 3 500 osób. Była to grupa ściśle wygrupowana. Marvel Studio znane jest z tego, że ostro strzeże informacji dotyczących swoich premierowych filmów.

Zaproszeni goście na uroczystośc okazali się oczywiście odtwórca roli Hulka. Przed rozpoczęciem filmu, Mark Ruffalo powitał fanów, którzy zebrali  się na miejscu. Chcąc uszczęsliwić także tych, którzy nie mieli okazji być w Los Angeles, więc użył swojego Instagrama, by transmitować na żywo  z premiery. Jednak po nagraniu, zamiast ją skończyć po prostu włożył telefon do kieszeni. A kiedy zaczął się film, transmisja wciąż się nagrywała…


Thor Ragnarok online (2017) cały film Lektor PL

Thor: Ragnarok cda


Trailery i materiały video

 

THOR: RAGNAROK

Thor zostaje zamknięty po drugiej stronie wszechświata. Słaby i pozbawiony młota musi odszukać sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła wrednej i wszechpotężnej Heli oraz zatrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do ciężkiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sojusznikiem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

Gatunek: Przygodowy

Thor Ragnarok – cały film online za darmo. Gdzie oglądać Thor Ragnarok online? Czy film Thor Ragnarok można obejrzeć na CDA, Zalukaj lub YOUTUBE? Zobacz „Thor Ragnarok” online za darmo. Gdzie oglądać Thor Ragnarok film ONLINE ZA DARMO?

Jednym z największych punktów nowego tlairera Thor: Rangarok była dośc kruciutka rozmowa pomiędzy  bohaterem a zielonym stworem Jest ona o tyle radosna dla fanów, że Hulk nigdy nie przepadał za rozmową. W Avengers: Czas Ultrona nie wypowiedział chyba ani jednego słowa. Reżyser filmu Taika Waititi, postanowił rozjaśnić tę kwestię.

Myślę, że po raz pierwszy zobaczymy walkę Bannera i Hulka o kontrolę na ciałem. Idea Hulka, który potrafi mówić całymi zdaniami, jest znana w komiksach i myślę, że fani chcą to zobaczyć. Ja chcę to zobaczyć  – tłumaczy reżyser.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *