Najlepszy Cały Film Online 2017
Najlepszy Cały Film Online 2017

Najlepszy Cały Film

Najlepszy Cały Film Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Oglądaj Online :

Najlepszy Cały film

O czym jest film Najlepszy

Najlepszy Cały Film Akcja filmu toczy się w Legnicy, końcówka lat 70. ubiegłego wieku. Jurek Górski (Jakub Gierszał) razem ze swoją dziewczyną Grażyną (Anna Próchniak) uciekają przed ścigającymi ich milicjantami. Właśnie obrobili szpital i zaopatrzeni w dragi zmierzają do meliny. Na miejscu na dwójkę czeka już kwiat legnickiej młodzieży, wraz z najbliższym przyjacielem Jurka, Andrzejem (Mateusz Kościukiewicz). Wszyscy razem solidarnie dają sobie w żyłę, a świat jest piękny. Nie za długo. Wkrótce melinę roznosi na strzępy milicja, której jak się okazuje przewodzi ojciec Grażyny (Adam Woronowicz).

Zwiastun filmu Najlepszy

 

Oznajmia Jurkowi, że jak jeszcze raz zbliży się do jego córki to inaczej będą gadać. Nie zdaje się to jednak na wiele, bo Grażyna lgnie do Jurka i robi wszystko, żeby być jak najbliżej niego. Jakiś czas później zniszczeni przez dragi i ciągłe ćpanie wciąż wegetują na melinie. Nie jest już tak kolorowo jak wcześniej, a Grażyna na domiar złego jest w ciąży. Do akcji po raz kolejny wkracza jej bezsilny ojciec i znów próbuje ratować beznadziejną sytuację. Zabiera Grażynę, a Jerzy nie jest w stanie zrezygnować z destrukcyjnego życia. Kolejne nieszczęścia połączone z nieudaną próbą samobójczą wydają się prowadzić do nieuchronnego finału.

Odstawiony do placówki Monaru rozpoczyna rehabilitację. Niedługo potem zaczyna pracować na basenie, gdzie poznaje kierownika tego przybytku (Arkadiusz Jakubik), który zauważa w nim talent. Mający kontakty w lokalnym klubie sportowym podejmuje się treningu Jerzego.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *