Botoks Cały film 2017
Botoks Cały film 2017

Botoks Cały film 2017 Patryka Vegi Nieocenzurowany film Patryka Vegi był tak mocny, że został usunięty przed administrację Facebooka. Jest jednak w naszym serwisie – i musicie to zobaczyć!

Ogladaj online :

Botoks Cały film 2017

 

Opis filmu :

Patryk Vega, twórca filmów „Służby specjalne„, „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. „Niebezpieczne kobiety„, wraca na ekrany z nowym filmem. W obrazie „Botoks” – jak zapowiadają producenci – prezentuje bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia. W tym filmie żadna scena nie jest wymyślona! „Botoks” to poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce. Film prezentuje autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z najtrudniejszymi życiowymi decyzjami i problemami: dyskryminacją, presją macierzyństwa, pogonią za młodością, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów.

Główne role grają: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke i Marieta Żukowska. Partnerują im Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Wojciech Machnicki i Grażyna Szapołowska.

Zdjęcia do „Botoksu” powstawały m.in. Warszawie, Paryżu, Kopenhadze i w… Kenii.

„Botoks” – opis fabuły

Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego.

Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy.

Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem mężczyzny.

Beata (Agnieszka Dygant) to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka (Sebastian Fabijański), sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.

Galeria zdjęć :

 

2 Comments
  • by Karolina Wolska Posted 27 września 2017 17:14

    Dziękuje za dodanie filmu <3 Film działa bez zarzutów,Pozdrawiam

  • by MilagrosX Posted 30 września 2017 07:16

    Dziękuje,świetny film jak i świetna obsada 🙂 Dzięki za wstawke

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *