Blade Runner 2049 cda cały film 2017
Blade Runner 2049 cda cały film 2017

Blade Runner 2049 cda to kino science-fiction największej próbki. Blade Runner 2049 cda to kontynuacja dość znanego filmu „Łowcy androidów” zapewne na filmie ciąży obsesja dorównania orginalnej wersji.

W 2049 roku, po zamieszkach replikantów i przejęciu przez Niandera Wallace’a schedy po korporacji Tyrella, pytania o istotę życia czy granicę między rzeczywistością a złudzeniem wybrzmiewają jeszcze intensywniej. Akcję filmu Blade Runner 2049 cda osadzono w świecie, w którym miłość jest hologramem, a wspomnienia pozostają implantowanym marzeniem.

Oglądaj Online Blade Runner 2049 cda :

Blade Runner 2049 cda

Blade Runner 2049 – cały film online za darmo. Gdzie oglądać Blade Runner 2049 online? Czy film Blade Runner 2049 można obejrzeć na CDA, Zalukaj lub YOUTUBE? Zobacz „Blade Runner 2049” online za darmo. Gdzie oglądać Blade Runner 2049 film ONLINE ZA DARMO?

 

 Blade Runner 2049 gdzie obejrzeć

W Blade Runner 2049 online Los Angeles to szary , duszący się od smogu moloch, świat pełen mrocznych zaułków, gdzie zaczyna być gorąco od społecznych bójek . Ożywa w świetle wielkoformatowych reklam niczym zabawa w rytmie techno w klimacie filmów Wonga Kar-waia. Na rubieżach ciemnej metropolii rozciągają się przerdzewiałe,  śmietniska, pożerane przez ciemne autostrady i opustoszałe domy, odrealnione, jakby na zdjęciach przywiezionych z misji na Księżyc.

Blade Runner zalukaj to dla mnie przede wszystkim niesamowite widowisko wizualne. Piękne, ale dla przeciętnego widza po samym trailerze zwyczajnie nudne. Nad tym filmem trzeba trochę pokontemplować, co już nie jest dla każdego, a poza tym reklamowano go w mojej opinii bardziej jako sequel niż rozrywka dla każdego.

I trochę coś w tym jest, że serduszko mi zabiło jak zobaczyłam Ricka, bo zakończenie pierwszej części pozostawiło niedosyt. Tylko ile nowych osób postanowiło obejrzeć tę produkcję z lat 80, gdzie tępo jest również najczęściej wolne i zmuszające do dłuższego zastanowienia nad szczegółami?

Nie ma w tym nic dziwnego, że lekkie i bardziej dynamiczne filmy są wybierane przez masy. Nie ma w tym też nic złego. Chociaż w tym przypadku jednak szkoda, bo można było zachęcić widzów już reklamując samą ucztę wizualną, nie skupiając się na odnoszeniach do jedynki, bo laptop nie oddaje tego, co potrafi zrobić kino.

KATEGORIA : AKCJA

GALERIA :

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *